#1 2007-11-26 16:57:43

Gerald

Administrator

473994
Zarejestrowany: 2007-11-19
Posty: 67
Punktów :   

Moja przygoda z H3 i cos o sobie. Zachęcam

Jak wiecie mój nick to Gerald. Używam go od niedawna i jak na razie nie chce go zmieniać, bo mi się podoba. Mam 17 lat i jestem z mazowsza. Chodzę do liceum na profilu matematyczno-informatycznym z rozszerzoną fizyką(nie lubię fizy). W Heroesa 3 gram od 2 lub 3 klasy w podstawówce. Pamiętam jeszcze mojego pierwszego kompa, lecz większą radość sprawiła mi gra Heroes 3 ze stadionu Tysiąclecia czy tam Dziesięciolecia (zawsze mam kłopoty czy taki czy taki). Potem grałem  w  to bez ustanku. Zdażało mi się, że Heroes stał długo na półce, lecz duzo kurzu nie zdażyło na nim osiaść, a ja juz w niego pykalem. Potem był dodatek AB i Sod (jako miłośnik lubiłem mieć orginały), lecz pożyczalem plyty kolegom i zniknely w tlumie (zostały same pudełka i taki dodatek "Świat magii i miecza"). Teraz mam Złotą Edycję (orginał). Rozgrywki online rozpoczołem dokladnie rok temu z tego powodu, iz mieszkam na wsi i mam trudny dostep do internetu. Mam radiowke w Orange(nie polecam), lecz lepszy rydz niż nic. No i coz to chyba wszystko. Dzieki bardzo. ;p


Nigdy nie gadaj z debilem, najpierw cię zniży do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Offline

 

#2 2007-11-27 12:13:12

Herosik

Moderator

2791156
Zarejestrowany: 2007-11-23
Posty: 27
Punktów :   

Re: Moja przygoda z H3 i cos o sobie. Zachęcam

Hej ludziska! To ja Herosik! Moja przygoda zaczyna się już za czasów Heroes II. Wtedy to wraz z bratem (czasem kuzynem) graliśmy ile się dało. Póżniej pojawia się znakomita "Trójeczka". Grało się oj grało (choć z licznymi przerwami)! W multi zacząłem mniej więcej miesiąc temu! Były najpierw liczne problemy z połączeniem się z potencjalnym rywalem ale w końcu  sie udało ! A teraz staram się jak najczęściej zagrać jakąś partyjkę! Już nie mogę się doczekać rozpoczęcia Ligi!
Studiuję na Uniwerku Łódzkim (II rok) a mieszkam w Pabianicach!
Pozdrawiam i do zobaczenia na polu walki

Offline

 

#3 2007-11-27 15:48:07

Wawrzyniec

Homo erectus

360259
Skąd: Okarpiec i Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-11-24
Posty: 42
Punktów :   

Re: Moja przygoda z H3 i cos o sobie. Zachęcam

Yo człeks! Ja przygodę zacząłem już od heroesa 1 gdy był w Cd ekszyn(taka pisownia zeby kryptoreklamy nie bylo), byla to moja pierwsza gra na CD ;P. kilka lat potem kolega kupil H3 i zaczęło się...
A było ta jakies 7 lat temu. Grałem sporo ale brakowało mi partnerow do gry, bracia szybko sie zniechęcili
Z powodu braku partenerow nie grywalem az tak intensywnie przez te 7 lat ale od niedawna mam internet i zmienilo sie to radykalnie. W grze wieloosobowej niemam duzego doswiadczenia, ale komputera pojade w kazdych warunkach.
Mam 18 lat mieszkam we wsi Okarpiec w borach tucholskich, w samym srodku lasu (do sklepu jest ode mnie 3 km:)). Ucze sie w Gdańsku w 1LO na profilu mat-geo, poza weekendami mieszkam w Gdańsku w internacie.
Mam w tym roku mature , ale co tam Heros jest przecież rozwijający nie?
P.S. Herosik jak z Tobą grałem to myślałem że jestem od Ciebie starszy
takie juz jest to granie po necie....

Offline

 

#4 2007-11-27 20:48:32

Lee

Homo erectus

5815376
Skąd: Rain Forest
Zarejestrowany: 2007-11-27
Posty: 35
Punktów :   -3 

Re: Moja przygoda z H3 i cos o sobie. Zachęcam

Hej wszystkim mój link to Lee używam go od nie dawna ale mi sie podoba bo jest oryginalny;P ale prywatnie raczej nazywają mnie Sawik. Mam 16 lat mieszkam w Pułtusku taka mała mieścinka;) chodze do liceum o profilu ekonomiczno-administracyjnym. Moja przygoda z Herosami zaczeła się bardzo dawno temu... to już jakieś 9 lat! Najpierw była dwójeczka grało się oj grało ale gdy wyszła trójka to już od kąpa nie odchodziłem. Ta gra wciągneła mnie niesamowicie od pierwszej chwili jej włączenia i... z małymi przerwami max pół roku gram do teraz. Na początku grało się na kompa i była podjara że się wygrało ale to było dawno. Teraz bardzo często jak mi czas na to pozwoli gram po necie i musze przyznać że niezłe mają rozklimy! Gram już od 2 miechów więc troche się już przeszkoliłem, wcześniej grało się z kumplami na sieci po nocach... No to pozdro dla wszystkich niech moc i magia będą z wami )

Offline

 

#5 2007-12-02 11:42:03

LJ

Human

Zarejestrowany: 2007-11-26
Posty: 64
Punktów :   -1 

Re: Moja przygoda z H3 i cos o sobie. Zachęcam

Elo ludzie jestem łuki i mam 14 lat Moja przygoda zaczeła się od akurat Heroes 3 , zaczełem od 4 klasy a chodze do 2 gim , mieszkam w Runowie . W heroes 3 zaczynałem od poziomu 200% ... zczasem nauczyłem się grać mistrzowsko ale czasami zdażaja mi się głupie błędy ..Grałem też w Heroes V ..Swojego nicku ,, LJ `` uzywam od pierwszego razu w Heroes...Moje marzonko to zostac mistrzem Heroes III i V .. Reszta mnie nie obchodzi

Offline

 

#6 2007-12-06 18:29:08

r3pr3z3nt4nt

Małpa

Zarejestrowany: 2007-12-04
Posty: 11
Punktów :   

Re: Moja przygoda z H3 i cos o sobie. Zachęcam

Witam państwa.

Na początku od razu wyjaśnienie: mój nick należy czytać "reprezentant" albo w skróconej formie możecie pisać do mnie  "repre". Po takim nickiem występuję w KAZDEJ grze. Jeśli zatem kiedyś gdzieś zobaczycie taką plątaninę liter i cyfr to na 99% jestem ja. A taka kombinacja to swego rodzaju zabezpieczenie przed kopiowaniem

W Heroes nie grałem nigdy w formie ligi więc jestem leszczem w takiej formie rozgrywek. Mam nadzieję na dobrą zabawę i nabycie doświadczenia w grze. Być może uda się wykorzystać umiejętności z innych strategii jak EU czy Medieval Total War. Pożyjemy- zobaczymy

Nie będę oryginalny pisząc, że Heroes III mimo iż stara, jest jedną z kultowych gier strategicznych. Nie grałem jednak więcej niż raz w żadną inną część tej serii poza częścią 3. Jednym z powodów był mój słaby dostęp do części starszych, a drugim to, że mój złom nie poradzi już części 5. Bywa i tak...

Ze swej strony mogę zapewnić dobrą zabawę (czasami dłuższą, a czasami krótszą- w zależności od umiejętności przeciwnika) i dobry humor. Nie będę ukrywał, że liczę na to samo z waszej strony.

Pozdrawiam

PS: Jeśli już ktoś będzie chciał się ustawić ze mną na mecz, to byłbym wdzięczny gdyby to były godziny przed- lub okołopołudniowe, bo jeśli wystartujemy późno i gra się przeciągnie, to niestety ale będziemy musieli przerwać grę.
Powód jest prosty: komp stoi w dużym pokoju i nie mam niestety swojego pokoju.

PS2: Preferuję mapy losowe, bo nigdy nie wiadomo gdzie czai się przeciwnik, więc gra na scenariuszach wbudowanych w grę lub tworzonych przez innych graczy odpada- sorry.

Tyle. Dzięki za uwagę

Offline

 

#7 2007-12-07 22:30:43

slawekg2007

Małpa

11276099
Zarejestrowany: 2007-12-01
Posty: 10
Punktów :   

Re: Moja przygoda z H3 i cos o sobie. Zachęcam

ja w h3 gram od ok 7 lat. Na początku miałem niemieckie demo z jedną mapą, potem orginał, dodatki, no i sie nakreciłem. pochodze z miasta zwanego chełmżą (okolice torunia) mam 16 lat i chodze do LO na profil mat-inf lubie przechodzić XL-ki na najtrudniejszym poziomie z losowymi ustawieniami mój rekord punktowy to 442 (3 kolejne miejsca to 440 puktów:P) jak ktoś ma wiecej to niech sie pochwali:D. W necie gram od niedawna ale daje rade:P jak ktos chce zagrac to niech sie ustawi na gg. Nr to 11276099

Offline

 

#8 2007-12-12 22:58:11

steruch

Homo erectus

4981851
Zarejestrowany: 2007-12-08
Posty: 40
Punktów :   

Re: Moja przygoda z H3 i cos o sobie. Zachęcam

siema jestem Dawid mieszkam w Pruszczu Gdańskim (blisko Gdańska) w H3 gram juz łądne 5 lat ale na multi dopiero jestem noobem coz chodze do Technikum Łączności profil elektronik interesuje sie Piłką Nożną jestem kibicem tamtejszej Lechii Gdańsk gdzie jestem na kazdym jej meczu w Gdańsku i pojawiam sie raz na jakis czas na wyjazdach
jak ktos chce pograc rowniez zapraszam na moje gg :4981851 pisac nawet jak jestem niedostepny

Offline

 

#9 2007-12-18 22:46:36

maxidron

Prawie jak małpa

7372674
Zarejestrowany: 2007-12-17
Posty: 8
Punktów :   

Re: Moja przygoda z H3 i cos o sobie. Zachęcam

siemka wszystkim jestem dawid, czyli maxidron jestem z warszawy mam 16 latek.........hmm moja przygoda zaczęła się  w 5 klasie podstawówki, wtedy jak zobaczyłem tą grę po raz pierwszy to już ją chciałem mieć, po tygodniu uzbierałem upragnioną sumę i poszedłem kupić oryginał, wtedy tak się cieszyłem że chciałem grać dniami i nocami, ale rodzice(mówi samo za siebie), później heroes poszedł na półke i tam został jakieś 2 lata, bo jak go odłożyłem to już zapomniałem o
nim, i ostatnio jakoś przed 1,5 rokiem odnalazłem ją i zacząłem w nią pykać aż do teraz z przerwami......fajna gierka z tego heroesa

Ostatnio edytowany przez maxidron (2007-12-18 22:51:54)

Offline

 

#10 2007-12-22 17:26:26

HiTm4n

Małpa

6440729
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-12-22
Posty: 15
Punktów :   
WWW

Re: Moja przygoda z H3 i cos o sobie. Zachęcam

Witam wszystkich! Moja przygoda z Herosami zaczęła się jakiś czas temu gdy grałem u kolegi na Hot Seat, jemu sie to strasznie podobało, a mnie to jakoś specjalnie nie wciągnęło Potem kupiłem sobie HoMM IV (myślałem, że kupuję dobrą grę a tu lipton ;]) i dałem sobie spokój z Herosami. Od paru dni pykałem w V, ale też jakaś taka nie wciągająca. Sięgnałem w końcu po III Złota Edycja, przypomniałem sobie co i jak i teraz dopiero odkrywam całą magie III części, która była, jest i będzie najlepsza. Po uporaniu się z Hamachi jestem napalony na grę w sieci


Magia serii HoMM skończyła się na III części...

Offline

 

#11 2007-12-24 13:49:21

Dark Qrczak[pG]

Małpa

2752782
Zarejestrowany: 2007-12-24
Posty: 24
Punktów :   

Re: Moja przygoda z H3 i cos o sobie. Zachęcam

doswiadczenie:h3 od poczatku wydania, 2 lata on-line
klan:przekleta gwardia
wiek:17
zamek: bagienko ;] czasem inferno,zamek,strong

Offline

 

#12 2008-03-24 19:39:40

bujany007

Raczkujący

6805699
Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 2
Punktów :   

Re: Moja przygoda z H3 i cos o sobie. Zachęcam

Siemka wszystkim, mam na imie Piotrek nick takim mam od hmmm... dawna w heroska pykam od 6 podstawowki (mam 18 lat i chodze do 2 LO mat-inf-geo). przez neta gralem kiedys z kumplami ale potem jakos nie bylo czasu i no i zaczynam znowu Czesto mam czas wiec jakby ktos chcial partyjke to pisac na gg Moj numer 6805699

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szambo betonowe Węgorzewo oferowane Mos Appartment