#46 2008-02-05 18:07:02

Saymon

Małpa

4871536
Zarejestrowany: 2008-02-04
Posty: 13
Punktów :   

Re: Muzyka

Pff, co z tego, że słuchasz od 8 lat rapu skoro nie znasz takich wyjadaczy. RR brygada zdaniem wielu wydała najlepszy nielegal . Także ja na twoim miejscu nie chwaliłbym się taką niewiedzą.

killaz group i peja byli dobzi jak na stare czasy kiedy był gorszy poziom(chociaż peji na legalu może wymieść wciąż wiele), a eldoka zezgredział zdeka;]

To jest twoja opinia  ;]
Wg mnie killaz Group nagrywa najtłustsze kupka, a Peja jest poprostu królem RAP'u w Polsce
pozdro...

Offline

 

#47 2008-02-06 23:02:35

Pentacz

Human

2279315
Skąd: krk/Jarosław
Zarejestrowany: 2007-11-25
Posty: 74
Punktów :   -3 
WWW

Re: Muzyka

Saymon napisał:

... nie chwaliłbym się taką niewiedzą.

Czy ja się chwalę? Póki co najlepsze nielegale jakie znam to nielegale smarkiego, jimsona, rAs & Najsbit i Tetrisa.

a Peja jest poprostu królem RAP'u w Polsce
pozdro...

Nie wiem jak ty na to patrzysz ja wole żeby ktoś coś mógł pokazać. Peja od lat nawija o tym samym to jest w kiełbasa nudne, a jego technika nie rusza sie ani o krok już... albo i idzie wstecz. to "wiesz co sie liczy?!" mnie trochę prześladuje:/
A killaz group coś nowego wydaje... ? nie jest martwe ... ?

Ja polecam na pewno nielegale które wymieniłem oprócz tego pijani powietrzem i  LUC & Rahim (dla palących te dwie legendy:)), na pewno paktofonike, wiele zwrotek sokoła, pona, ostrego i podkładów waca - na wielu płytach to wypasy.

Offline

 

#48 2008-02-07 01:48:22

Saymon

Małpa

4871536
Zarejestrowany: 2008-02-04
Posty: 13
Punktów :   

Re: Muzyka

Ta dyskusja do niczego nie prowadzi. Ty masz swoje zdanie na ten temat które mówiąc szczerze mnie kompletnie nie obchodzi.
Kwestionujesz moje upodobania, co dla mnie jest absurdalne. Każdemu musi się podobać to co Tobie??

Swoją drogą coś mi się zdaje że ktoś tu nie lubi Poznania


Nie przestane słuchać Eldoki tylko dlatego, że Twoim zdaniem jest zgredziały
Dobra nara

Offline

 

#49 2008-02-08 18:09:21

Pentacz

Human

2279315
Skąd: krk/Jarosław
Zarejestrowany: 2007-11-25
Posty: 74
Punktów :   -3 
WWW

Re: Muzyka

chciałem ci tylko zarzucić dobrymi zespołami(może byś coś obczaił ja brygady poszukam...) i dać do zrozumienia, że w światku ludzi znających się na rapie peja już dawno spadł i to bardzo nisko...
Nie obchodzi mnie skąd kto jest...
A że eldoka jest zezgredziały to jest fakt już to nawet chyba w dwóch kawałkach słyszałem;] co nie przeszkadza mi go czasami posłuchać.
daj se luz chłopcze:]


Herosik: nie bluźnimy na forum

Offline

 

#50 2008-02-09 11:16:21

Bartolomeo

Małpa

11472639
Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 24
Punktów :   

Re: Muzyka

Ja tam lubie np eminema sluchac i niczyjich upodoban nie kwestionuje. Apeluje do pentacza zeby nie staral sie za wszelka cene upodobnic forum do takich motywow jak np linux vs windows itp. To jest forum na ktorym kazdy pisze o muzyce ktorej slucha a nie miejsce na jakies tam dżihady.

Offline

 

#51 2008-02-09 16:06:56

Saymon

Małpa

4871536
Zarejestrowany: 2008-02-04
Posty: 13
Punktów :   

Re: Muzyka

daj se luz chłopcze:]

Hahaha i kto komu to napisał? To nie ja "zaatakowałem" Ciebie...
Pentacz skrytykowałeś wszystkich artystów których wymieniłem.

w światku ludzi znających się na rapie peja już dawno spadł i to bardzo nisko...

I dlatego nie mam słuchać jego utworów?! Peja nagrał kilka (dziesiąt) dobrych utworów i będe ich słuchał po wsze czasy. EE sory Pentacz 2Pac nie żyje, więc już tym bardziej nagana należy sie za słuchanie jego utworów?? Czy tak również uważa twój światek ludzi znających się na rapie??
Dobrze, że nie wymieniłem go uff, mógłbym nie wytrzymać tej krytyki

Ostatnio edytowany przez Saymon (2008-02-09 16:09:08)

Offline

 

#52 2008-02-09 16:19:30

Herosik

Moderator

2791156
Zarejestrowany: 2007-11-23
Posty: 27
Punktów :   

Re: Muzyka

Może wystarczy już tych komentarzy.
Forum jest po to, aby wypowiadać swoje opinie, a ta dyskusja coraz bardziej przybiera charakter kłótni.
Osobiście nie słucham ani hip-hopu, ani rapu, ale chętnie czytam co piszecie na temat różnych zespołów.
Preferuję rock, czasem trochę metalu, ale nie bez przesady. Nie przypisujcie mi od razu stereotypu metalowca, broń Boże. Kilka kawałków In Flames, Disturbed czy Clawfinger każdemu mogłyby się spodobać.
I oczywiście Linkin Park, choć obecny Minutes to Midnight różni się i to bardzo od starego, poczciwego Linkina a Hybrid Theory to jednak słucham go bardzo często.

Offline

 

#53 2008-02-10 15:59:25

Pentacz

Human

2279315
Skąd: krk/Jarosław
Zarejestrowany: 2007-11-25
Posty: 74
Punktów :   -3 
WWW

Re: Muzyka

Saymon napisał:

Hahaha i kto komu to napisał? To nie ja "zaatakowałem" Ciebie...

nie zaatakowałem ciebie ehh ty tego nie zrozumiesz chyba... spróbuje jeszcze raz: napisałem co myślę o zespołach które dobrze znam z tych które wymieniłeś. wolno mi? wolno:]
Ja mam wrażenie, że to co piszę aż widać jakim znudzonym głosem to mówię, a ty że cie opierdalam cały czerwony na twarzy...

I dlatego nie mam słuchać jego utworów?! Peja nagrał kilka (dziesiąt) dobrych utworów i będe ich słuchał po wsze czasy. EE sory Pentacz 2Pac nie żyje, więc już tym bardziej nagana należy sie za słuchanie jego utworów??

Ale świat idzie do przodu... kiedy 2pac umarł rap amerykański miał już ile 25 lat(1973r. pierwsza płyta KRS One o ile dobrze kojarze)? a kiedy peja się zatrzymał inni poszli do przodu - w polsce pierwsza rapowa płyta miała ile 4lata? WYP3 też był przełomem, ale nie powiesz mi, że jak wyszło "PC park - klatka" to się tym jarałeś? taka nawijka istniała u korzeni rapu - monotonna, uboga itd... ciągle goście powtarzali jedną frazę tragedia. Peja zatrzymał się dalej, ale gdzie mu do zajebistej techniki np. Jimsona, smarkiego, EMPD, 2paca;] , sokoła, fokusa, rahima, magika itd...  a to jego ciągłe nawijanie o tym samym już w tej chwili strasznie śmiedzi i męczy... fakt na legalu ma dużo zajebistych kawałków, do dzisiaj czasami ich słucham, ale może już zauważyłeś, że zazwyczaj pierwsza płyta jest zajebista taka z uczuciem wypas a następne jeśli nie są dużo bardziej do przodu technicznie, muzycznie to wymiękają kompletnie, bo na początku zawsze mówią na tym, na czym im najbardziej zależy, a wiele z tych tematów się nie powtarza bo po co? Najlepsze przykłady takich pierwszych z uczuciem płyt to właśnie dla mnie: na legalu, 3h i warszafski deszcz(a jakie od wtedy do dzisiaj kupka zaczął tede robić...) i PWRD (z tym że oni nie upadli ;]). Tede i numer raz po warszafskim jakiś kawałków "ważnych" nie nagrali żadnych, peja nagrał 2: "koCHAM" czy jakoś tak i "być nie mieć 2".


Co do opinii, że peja rzeczywiście kiedyś był bardzo ważny(w sumie najważniejszy) bo to wszytsko rozruszał itd a teraz nic nie wnosi to nawet swego czasu czytałem w takim Ślizgu jeśli wiesz co to jest:)

Ostatnio edytowany przez Pentacz (2008-02-10 16:02:39)

Offline

 

#54 2008-02-10 21:41:19

Saymon

Małpa

4871536
Zarejestrowany: 2008-02-04
Posty: 13
Punktów :   

Re: Muzyka

Ja mam wrażenie

A ja jestem pewnien, że Twoje wrażenie jest mylne

to co piszę aż widać jakim znudzonym głosem to mówię

Pozdro ;]

a ty że cie opierdalam cały czerwony na twarzy...

Kto? Ja? Ty?

świat idzie do przodu...

Oczywiście masz rację. Ty masz swoje zdanie na taki czy inny temat i ja to akceptuje. Dlaczego ty nie możesz zaakceptować mojego.

Ty wiesz swoje i ja wiem swoje. Nie każdemu musi podobać się to samo

Offline

 

#55 2008-02-11 12:41:39

Pentacz

Human

2279315
Skąd: krk/Jarosław
Zarejestrowany: 2007-11-25
Posty: 74
Punktów :   -3 
WWW

Re: Muzyka

No i jak widać nie zrozumiałeś ... powtarzam jeszcze raz tym razem mając świadomość jak bardzo głupi jest rozmówca: JA TYLKO WYPOWIEDZIAŁEM SWOJE ZDANIE. Pokaż mi gdzie napisałem, że nie akceptuje twojego czy coś tam ?

mam wrażenie, że to co piszę aż widać jakim znudzonym głosem to mówię, a ty że cie opierdalam cały czerwony na twarzy...

Rozumiem, że tej części wypowiedzi kompletnie nie zrozumiałeś bo ją powycinałeś i dziwnie skomentowałeś więc spróbuję to napisać jaśniej:
Ja jestem tym znudzony, obojętny na to, a ty to odczytujesz jakbym do ciebie wrzeszczał z przejęciem. Dalej nie jasno ?

Ostatnio edytowany przez Pentacz (2008-02-11 12:43:41)

Offline

 

#56 2008-02-11 14:20:12

Saymon

Małpa

4871536
Zarejestrowany: 2008-02-04
Posty: 13
Punktów :   

Re: Muzyka

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez Saymon (2008-02-11 14:21:35)

Offline

 

#57 2008-02-11 15:54:23

Pentacz

Human

2279315
Skąd: krk/Jarosław
Zarejestrowany: 2007-11-25
Posty: 74
Punktów :   -3 
WWW

Re: Muzyka

ooo zajeboza:) juz ciarek dostaje jak przy każdym nowym odkrytym rapie:) Rafiego znam z drewnianej małpy rock (świetną zwrotkę miał) no a DjKostek to takie podkłady jak "blok" ostrego to kompletny rozpierdol:) Ramona kojarze nazwe ale nie pamiętam skąd. Rozumiem, że z Poznania ?

Zacznijmy od Tego, że ja w ogóle nie chciałem zaczynać dyskusji z Tobą ani tym bardziej jej kontynuować.

To Ty odpisujesz ciągle na moje posty ...

A ty na moje nie odpisujesz:) i w ogóle cie tu na siłę trzymam;]

Co do tego: "mam wrażenie, że to co piszę aż widać jakim znudzonym głosem to mówię" to jestem na tyle ułomny, że czasami ciężko mi jest coś wyrazić w słowach. Tak więc po dłuższym wysiłku poprawiłem sie na "Ja jestem tym znudzony, obojętny na to, a ty to odczytujesz jakbym do ciebie wrzeszczał z przejęciem." O to mi chodziło.


Zachęcam do obczajenia
Smarki Smark / Dj Pysk / Kixnare - Moda na epke
albo może Najebawszy EP już sam nie wiem... z 2005 roku. Da się znaleźć na pewno. Nie przesłuchałem jeszcze całej RR ale już czuję, że dla mnie gorsza od smarkiego (w kazdym razie bardzo dobra)

Offline

 

#58 2008-02-11 19:33:51

Saymon

Małpa

4871536
Zarejestrowany: 2008-02-04
Posty: 13
Punktów :   

Re: Muzyka

Ramona w ostatnich czasach nawijał z Killaz Group - Manewry. Stąd pewnie go znasz ;] w końcu teledysk był nawet na Vivie ;o
Ramona 23 wywodzi bodajże z okolic poznania. Nazwy nie jestem w stanie przytoczyć.
Jeśli chcesz jeszcze bardziej sie podjarać ;] to polecam Beat squad i solowe albumy Ramony. No i byłbym zapomniał Aifam i Paluch - naprawdę kozak
A muzy smarkiego słuchałem kilka utworów w przeszłości, nie jestem pewnie ale wydaje mi sie ze nagrał jakiś utwór z Eldo ;p głowy nie daje bo nie mam juz tej muzy.
Utwór który pozostał mi w pamięci to "piosenka o miłosci" czy jakos tak
pozdro

Offline

 

#59 2008-02-15 10:55:22

Pentacz

Human

2279315
Skąd: krk/Jarosław
Zarejestrowany: 2007-11-25
Posty: 74
Punktów :   -3 
WWW

Re: Muzyka

Saymon napisał:

teledysk był nawet na Vivie ;o

Nie mam tv a i tak bym tego nie oglądał... mam ciekawsze zajęcia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://africanprojects.online pojemniki mapa foksterier szorstkowłosy szczeniaki materace hilding hydraulik włochy